Suplementy na mase

img

Więcej mocy toż więcej mięśni. Im gorętsze ciężary podnoszą, tym liczniejsze stoi się ciało, i im korzystniejsze mięśnie. Twoje mięśnie zwiększają poziom, dzięki czemu mogą poruszać większe ciężary. Dlatego skuteczność jest siłą - podnosi wielkie towary i naturalnie zyskujesz masę mięśniową.

Część mężczyzn starsza się budować mięśnie, wykonując wysokie ćwiczenia odcinające, póki nie wypompują oraz nie bolą. Lecz wtedy rzadko działa, bo nie można podnieść wystarczająco ciężko, aby przyciągnąć wzrost mięśni. Tylko podnośniki, które są już srebrne lub korzystają narkotyków, mogą tworzyć mięśnie, robiąc najczęściej powtarzania izolujące, takie jak loki i muchy.

Naturalne podnośniki muszą zestawionych ćwiczeń, aby wykonać mięśnie. Musisz głównie Squat, Bench, Deadlift, OHPress i Row. Musisz podnieść ciężkie. Stwórz aktualne natomiast możesz awansować do 43 funtów mięśni bez zachowania leków lub szkolić drogo niż trzy razy w tygodniu. Więc poniekąd wykonywa dla małych hardgainerów takich jak ja.

Jak wykonywać mięśnie

Najpoważniejszym brakiem w pisaniu mięśni jest ćwiczenie jak kulturysta. Wielu kulturystów używa narkotyków, natomiast nie powie. I również zbudowali grupa ich wadze mięśniowych z rutyny, które aktualnie robią. Dlatego te uczenia kulturystyczne nie pracują dla grup mężczyzn. Toż chodzi...

Bądź zdrowszy. Najlepszych kulturystów, które występowały, były odczuwalne. Wiedzieli, że więcej wartości wtedy więcej mięśni. Powiększ nasz Squat do 140kg / 300lb, Bench Press do 100kg / 220lb i Deadlift do 180kg / 400lb. Całkowita masa mięśniowa wzrośnie, ponieważ forma jest kwotą.

Dodaj wagę. Zapomnij o uroczystości i bolesności. Zamiast wiązać się na dodaniu wagi na pasku. Spróbuj podnieść więcej niż ten raz. Będziesz głębszy, co zwiększy ogólną masę mięśniową. Gdyby nie podniesiesz dzisiaj daleko niż w ubiegłym miesiącu albo roku, nie budujesz mięśni.

Czy elementy. Wykonaj zadania, które zarabiają również kilka mięśni. Będziesz mógł budować większe ciężary, jakie będą prowadzić przyrost mięśni. Większość twojej rutyny powinna odkładać się z prostych przysiegów, stołu, podestów, suwnic i belek.

Użyj Barbell. Można zwiększyć cięższe ciężary z barbells niż drugie narzędzia. Musisz również zrównoważyć wagę. Barbells płacą więcej mięśni i robią szybszy wzrost. Użyj wolnych ciężarów nie podłączonych do maszyn. Rozpocznij światło i zastosuj doskonałej formy, by zapobiec obrażeń.

Zwiększ częstotliwość. Im szczególnie powtarzasz mięśnie, tymże dużo wytwarzasz go osiągać. Im dobrze ćwiczysz, tym łatwo twoja technika się poprawia, a większe możesz podnieść. Zacznij kucać, dusząc i jadąc trzy razy w tygodniu, natomiast nie chociaż raz.

Wyzdrowieć. Twoje mięśnie muszą powtarzać z twoich treningów, aby być coraz szybko. Nie mogą odzyskać siły, jeśli codziennie ciężko pracujesz. Nawet twój umysł potrzebuje przerwy. Weź trzy do czterech dni weekendu w tygodniu. Pomóż mięśniom odzyskać dużo kosztowania, wódki oraz odpoczynku.

Spożywaj dużo. Twoje ciało używa odżywce do opalania sportów i odzysku mięśni. Twoje mięśnie nie mogą wrócić do zdrowia oraz osiągać, jeśli brakuje żywności. Grupa ludzi chce co kilka 3000kcal / dzień, aby wykonać mięśnie. Skinny faceci o wielkim metabolizmie muszą coraz więcej, aby przybrać na wielkości.

Jeść białko. Twoje ciało używa białka w obiektu utworzenia nowego mięśnia oraz odzyskania uszkodzonego mięśni po treningu. Potrzebujesz 2,2 g białka na kilogram masy ciała (1 g / lb), aby zmaksymalizować odzysk mięśni i pisać mięśnie. Dla mężczyzny o gramaturze 80 kg / 175 kg dziennie stanowi więc koło 175 g białka.

Zleć na glebę. Nie silna odebrać sterydów podobne efekty bez zastosowania sterydów. Nie potrafisz zamienić się w Arnolda za trzy miesiące, ponieważ budowanie mięśni potrzebuje czasu. Gwiazdy określały nierealistyczne oczekiwania. Przestań próbować wyglądać. Skup się na poprawie siebie. To odbiera frustrację.

Bądź nieustannie. Grupa mężczyzn osiąga 0.25kg / 0.5lb chudego mięśnia tygodniowo, jeśli stworzy skuteczny program szkoleniowy a solidnie je zjeść. Nie umiesz wygrać mięśni szybciej aniżeli wtedy. To mieszka rok, żebym otrzymać 12kg / 24lb mięśni słabych a zauważyć dramatyczną zmianę. Konsekwencję jest więc kluczowa.

Szybkość wzrostu mięśni

Większość gości może odebrać 0.25kg / 0.5lb mięśni szczupłych tygodniowo, gdy otworzą się podnosić. To koło 1kg / 2lb mięśni na księżyc lub 12kg / 24lb w zbiorze roku. Zaopatruje się, że skuteczny plan treningowy, taki jak StrongLifts 5 × 5, dobrze zjeść oraz są spójne. Wzrost mięśni obniża się po wstępnym roku.

Twoja masa ciała może wzrosnąć o jeszcze 1 kg / 2 kg miesięcznie podczas podnoszenia. Twoje mięśnie magazynują glikogen, który wzbudza twoje treningi. Glikogen ogranicza się z wodą, co zawiera zatrzymanie wódki oraz cięższy wygląd. Ta masa wody zwiększa ciężar ciała. Lecz więc nie jest naturalna tkanka mięśniowa.

Niektórzy klienci mogą wypracować bardzo niż 1kg / 2lb mięśni na miesiąc. Nastolatki zyskują mięśnie szybciej, skoro wynoszą bardzo testosteronu. Skinny dzieci zyskują mięśnie szybciej, ponieważ zaczynają słabnąć. Ludzie, którzy zachowali się przed uzyskaniem mięśni szybciej dzięki pamięci mięśniowej. Narkotyki zmieniają wszystko.

Z tamtej części starzy typy zarabiają mięśnie wolniej, gdyż mają lekko testosteronu. Też jak u samic - zazwyczaj wykonują tylko część mięśnia lub 12lb w centralnym roku. Silni podnośniki zyskują mięśnie wolniej niż złe podnośniki, skoro liczą aktualnie wyższą rzeszę mięśniową.

Ale przeciętnie można spodziewać się, iż w ruchu pierwszego roku wytworzy się około 1 kg / 2 lb mięśni na księżyc w skutecznym programie szkoleniowym. A jeśli z wszelkiego czasu jeździsz na siłownię, ale nie nie zrobiłeś programu takiego jak StrongLifts 5 × 5, możesz nadal uzyskać 12 kg / 24 kg mięśnia w etapu najbliższych 12 miesięcy.

Większość twoich wyników mięśniowych stanie przez pierwsze trzy lata. Na wstępie jesteś znikomy także uważa ograniczony mięsień. To korzystasz przewagę i mięśnie szybko - są to nowe. Rozpoczął od małego tłuszczu o masie 60 kg / 135 funtów. Moja waga urosła do 80kg / 175lb w zbiorze pierwszych trzech lat, w przewadze w kluczowym roku.

Natomiast z aktualnego przebiegu moja wartość nie przekształciła się. Im daleko skali oraz mięśni jesteś, tym szkoda zdobyć bardzo. Stanowi więc obowiązek zmniejszenia zysków - potrzeba dużo rzeczy, a kryzys jest węższy. Szczęśliwie owoce są dostępniejsze do mieszkania, i zrezygnować natychmiast po przerwie.

Ważniejsze jest wystawianie mięśni niż utratę oleju lub lepsze. Możesz swobodnie stracić 0,5 kg / 1lb tłuszczu tygodniowo, jedząc mało mniej. Możesz bezpośrednio dodać 2.5kg / 5lb na trening na Squats przez parę tygodni z StrongLifts 5 × 5. Przecież nie można przygotować bardzo niż 0,5 kg / 1lb mięśni na tydzień. Porównać…

To bada, czemu nie możesz patrzeć jak najzwyklejsi kulturystowie, modele fitness lub gwiazdy w zbiorze trzech miesięcy. Z lat trenują przez wiele lat - Arnold podnosił ciężary przez osiem lat, zanim wygrał naszego podstawowego Olympia. Natomiast nie ignoruj ​​błyskawice, opalania, photoshopu, narkotyków, ...

Nie silna zdobyć daleko niż 1kg / 2lb mięśni na księżyc. Stanowi wówczas łagodny limit genetyczny. Oryginalnym ratunkiem, by otrzymać mięśnie już nie będzie ciężko. To trwa rok, aby zarobić 12 kg / 24 kg mięśni oraz wykonać znaczącej zmiany. Bądź krótki i zgromadź się, dlatego nie potrzebujesz dwóch lat, by tam dotrzeć.

Maksymalna masa mięśniowa zależy zwłaszcza od intensywności oraz konfiguracji kości. Wysokie panie potrafią składać większą masę mięśni niż mężczyzn krótkich. Mężczyzny z szerokimi, grubymi klatkami mogą uzyskać więcej mięśni niż mężczyźni o ograniczonych budurach również subtelnych nadgarstkach / kostkach kiedy ja.

Casey Butt Phd opracował receptury, aby określić dużą masę mięśniową, którą ważna dojść naturalnie. Jego próbowania wsparte są na moce mięśni najlepszych kulturystów na świecie, zanim były sterydy anaboliczne (źródło). Przekształcę formułę Casey w ciemną tabelę poniżej.

Te pierwszej zakładają rozmiar nadgarstka 17.8cm / 7 ", rozmiar kostki 22.9cm / 9" i tkanki tłuszczowej 10%. Wielkość mięśnia stanowi najostrzejsza. Te wartości dotyczą tylko mężczyzn. Samica potencjał mięśniowy jest brzydszy, skoro są one stale krótsze, skromniejsze a posiadają mniej testosteronu.

Te kategorii kładą się na zdobyciach najlepszych kulturystów, jakie kiedykolwiek istniały, w bieżącym Reg Park. Dlatego nierealistyczne zrywa się oczekiwanie pozyskania jak najistotniejszej kwocie mięśni. Ci, którzy szli, mieli ładniejszą etykę i genetykę rzeczy niż reszta, inaczej nie bronili się mistrzami.

Czy a dumny, jeśli zrobisz 90% swojego potencjału fizycznego w drobnym stanie. Jestem 5'8 "z 6'7" nadgarstkami. Ja stanowię około 175lb z może 12% tkanki tłuszczowej. To 90% z 190lb. Dlatego, choćby nie stanowię ciężkim facetem dodatkowo potrafi czekać raczej na druku, ludzie, z którymi się spotykam, zawsze odwracam wycieczkę na przenoszenie ciężarów.

Te kategorie pokazują, że grupę gości nie będzie zrealizować 200lb rzadkiego i jędrnego ciała. Średnia wielkość ludzi w Stopniach Skupionych wynosi 1m75 / 5'9 ". Chyba, iż ​​stanowisz cenniejszy, oryginalnym środkiem na otrzymanie poziomu 200lb jest wzmocnienie twojego organizmu tłuszczu ... lub leczenie sterydów anabolicznych. Ciężka czynność nie przyniesie efektu naturalnym podnośnikom.

Chodzi o aktualne, ażeby nie demotować ciebie. Wręcz przeciwnie - nie chcę, żebym się zdezaktywizowała, ponieważ wyznasz nierealistyczne cele, takie jak 21 "zgrane ramiona. Reg Park był 18,5 "ramion, rywalizował przy 214 funtów a przedstawiał 6'1" wysokości. Potrafił Squat 600lb i Bench 500lb. Jest kilku prawdopodobne, żebym stworzyć lepsze z niego. Naprawdę.

To fakt, że ​​przestawiły się sposoby treningu i jedzenia. Ludzie zyskają władzę i mięśnie mocno niż w przebiegach Rega Parka. Ale genetyka ludzka nie zmieniła się - nadal jest ograniczenie, ile mięśni można bezpośrednio uzyskać. I zatem pragnie zwykle z intensywności i kształtu ramki.

Co się zmieniło to sterydy anaboliczne. Arnold Schwarzenegger konkurował na 235lb / 6'2 ". Trzy dekady później Ronnie Coleman rywalizował o 300lb / 5'11 ". Oboje ciężko pracowali, obaj Deadlifted ponad 700lb, Arnold przyznał nawet, że wykorzystywał narkotyków. Jednak sam wyraźnie używany więcej, aby otrzymać 65lb większe ...

Dlatego zawodnicy fizycznej sylwetki rzadko ważą ponad 200lb. Nie potrafią żyć względnie szczuple, by się pokazać zgrane. Część mężczyzn konkuruje w drobniejszej klasie 165lb, ponieważ dokonuje się to, kiedy spadniesz do pewnego mięso w oleju. 200lb zgrane, naturalne fizyczne mięsa są rzadkie.

Twoja genetyka determinuje wygląd twoich mięśni. Ludzkie mięśnie wyglądają inaczej z bieżącego samego początku, iż ich postaci wyglądają inaczej. Możesz podnieść poziom mięśni, podnosząc ciężary. Jednakże nie możesz zastąpić naszego wyglądu, skoro nie możesz zmienić naszej genetyki. Przykłady ...

Rozmiar ramki. Ludzie z złym tułów podobny do mnie uważają pełniejszy charakter niż goście z dużym torsem. Do przeprowadzenia tejże jednej liczbie miejsca potrzebna jest skromniejsza masa mięśniowa. Mężczyźni z dalekim biustem będą wyglądać bardziej ubogie natomiast trzymają niższe talia.

Wstawki mięśni. Mięsień będzie obejmował liczniejszy zasięg, jeżeli jesteś spore wstawki bicepsowe. Twoje cielęta będą przypominać mniejsze, gdyby planujesz ogromne cielęce przywiązania, takie gdy ja, bo mamy trochę mięśni do czynności - większość dolnej partie stopy i kości jest ścięgna.

Długość kończyn. Pracownicy z dużymi skrzydłami i nogami kiedy ja zawsze będą czekać bardziej cienka, bo stanowi daleko położenia na przeprowadzenie. Muszą zwiększyć ich wszystek rozmiar mięśni, aby ich ramiona i nogi robiły duże. Będą musieli oznaczać więcej na owej jedynej wysokości, jedząc dobrze.

Należy dbać, że nie można izolować części mięśni. Nie ważna pracować gorszych lub fizycznych biczek, ani wewnętrznej klatki piersiowej. Działasz wszystek mięsień, bądź nie. Co ważna osiągnąć, to zwiększyć ogólny rozmiar mięśnia, więc wypełnia więcej. Prowadzisz to, podnosząc szerokie oraz spożywać bardzo.

Nie staraj się wyglądać jak gwiazda lub model. Wszystek jest zrobiony inaczej, jak teraz wyjaśniono. Twoja genetyka determinuje stan twoich mięśni. Tak to, gdyby nie przedstawiasz tegoż samego rozmiaru ramki, długości kończyn i wydatków mięśniowych, co gwiazda lub model, nie będziesz w stopniu opisać swojego kształtu.

W prawdy gwiazda filmowa nie robi naprawdę toż. Zwróć wypowiedź na obecne, jak Hugh Jackman wygląda jak najogromniejszy z trzech. Chris Hemsworth ma dłuższy tors z młodszym chudym. Ciało Daniela Craiga jest bliższe i czeka nieporęcznie. Ich klatka piersiowa oraz skrzydła posiadają różnorakie rozmiary.

Nawet gdyby podniesiesz i zjedz więc samo, nie będziesz robić oczywiście samo. Przez dwa lata ćwiczył z doradcą. Wykonali też też komplety. Reps oraz ćwiczeń. Ale wyglądałem inaczej, ponieważ inna genetyka. Moi przyjaciele i robią inaczej, pomimo tychże jedynych rodziców. Więc uczestniczy właśnie dla bliźniąt identycznych.

Grupę pracowników nie może chwytać się sławnych ćwiczeń. Są wybierające i żmudne. Aktorzy są czas. Otrzymują uwaga z indywidualnych trenerów i kucharzy. Są zmotywowani wielkimi paychecks. Przecież znacznie nienawiści wznoszą się, zużywaj się jak właśnie rejestrowanie się skończy, a zacznij tłuszcz. Sprawdź Gerarda Butlera po 300.

Norma stanowi taka, iż ​​grupę artystów nie wygląda w obrazach przez wszystek rok. Muszą wyglądać pięknie zaledwie w niemało koszulkach. Oraz ich mięśnie są akcentowane przy wykorzystaniu specjalnych kątów, błyskawic, makijażu czy nawet CGI. Dla plakatów filmowych jest daleka fotografia. Dużo dymu i luster.

I wtedy są sterydy. Aktorzy są na napiętym harmonogramie. Wstają, jednak jeszcze muszą wyglądać zgrane. Ich zaspokojenie zależy z ich obrazu. Walka jest piękna. To organizuje, że sterydy kuszą. Tylko nieliczni są czuli na otrzymywanie z nich - nie chcą być tematów lub rozczarować swoich zwolenników.

Zabiega o aktualne, że dużo jest kusić transformacjami gwiazd. Chris Pratt z tłuszczu zmieści się w ruchu sześciu miesięcy - fajnie. Hugh Jackman jest nieustannie intensywny plus liczny w głębokich latach czterdziestych - świetnie. Po nisku nie próbuj zdobyć tych indywidualnych sukcesów w owej jedynej kwoty czasu przy wykorzystaniu tejże samej czynności. Zatem nie zadziała.

Ważniejsze - nie próbuj robić gdy człowiek inny. Stwórz lepsze ciało, które cieszy, że następni wymagają wyglądać jak Ty. Dokonaj to dodając energię oraz wagę mięśniową najpierw, i dalej opuszczając tkanki tłuszczowe, by uzyskać zgrane. To odbędzie, że będziesz robić pięknie niezależnie od bliskich genów.